تبلیغات مترو

تبلیغات مترو مشهد تبلیغات-در-ایستگاه-مترو

تبلیغات درمتروی مشهد

مشهد که پایتخت مذهبی ایران محسوب می شود، هر سال پذیرای زائران و گردشگران بسیاری از داخل و خارج ایران می باشد. مسافرانی که به مشهد می‌روند، استفاده از مترو را جایگزین ماشین شخصی، تاکسی و اتوبوس برای جابجایی در شهر می کنند، زیر با استفاده از مترو مشهد می‌توان به راحتی در سطح شهر تردد کرد و به زیارت یا مکان های دیدنی مشهد رفته و از این مکان ها به راحتی بازدید کنند. مترو مشهد که دارای ۴ خط فعال می باشد، هزینه های شما را برای جابجایی در شهر بسیار کاهش می دهد و امکان بازدید از تمام شهر مشهد را به راحتی امکان‌پذیر می‌کند.

با توجه به جمعیت زیاد، مسافران انبوه و حجم ترافیک سنگینی که مشهد دارد، متروی مشهد در سال ۱۳۸۹ افتتاح و مورد استفاده قرار گرفت که یکی از ارزان ترین وسایل حمل و نقل عمومی در این شهر می باشد. مترو مشهد در ابتدا دارای ایستگاه‌های محدودی بود؛ اما تعداد ایستگاه های مترو به طور روزافزون زیاد شدند و روزانه در حدود ۶ میلیون نفر خطوط مترو مشهد برای جابجایی در این شهر استفاده می کنند.

تبلیغات-در-متروی-مشهد

سیستم حمل و نقل قطار شهری به لحاظ امنیت و سرعت و صرفه اقتصادی از جایگاه مطلوبی برخوردار می باشد،لذا با سرمایه گذاری تبلیغاتی در فضای موجود و با شیوه ای نوین،کلیه مزایای یک رسانه خوب و تأثیر گذار از دید مشتریان را می توان با جذابیت بالای رسانه،سطح پوشش بالا،تکرار آگهی،عدم ترافیک تبلیغاتی،خلاقیت و… محقق نمود.تبلیغات در فضاهای عمومی به ویژه مترو می تواند در دو بعد داخلی (قطار) و خارجی (ایستگاه قطار) صورت گیرد. در سراسر جهان، روزانه جمعیت زیادی از اقشار و طیف های گوناگون از وسایل نقلیه عمومی جهت جابه جایی استفاده می کنند. به همین خاطر فضای داخلی و بدنه مترو این امکان را به شما می دهد تا به تبلیغ  و آگاهی از برند خود بپردازید و از این وسیله نقلیه عمومی به عنوان یک رسانه استفاده کنید. فضای بسته ی واگن ها باعث می شود افراد در طول سفر به اطراف خود توجه بیشتری داشته باشند و بر روی هر پیام تبلیغاتی برای چند دقیقه مکث کنند. بنابراین یک تبلیغ خلاقانه و غیر متعارف برای ثبت شدن در ذهن مخاطبان شانس بیشتری دارد؛ به ویژه تبلیغ  نصب اپلیکیشن و یا یک محصول جدید در چنین محیطی بیشتر به چشم خواهد آمد.

 

ورودی گیت حریم ریلی ورودی گیت

فضاهای داخل ایستگاه مترو: این نوع فضا ها همان گونه که از نامش پیداست در داخل ایستگاه های مترو برای درج بنر های تبلیغاتی با ابعاد متفاوت تعبیه شده اند و میتوانید نمونه هایی از این نوع تبلیغات را در تصاویر زیر مشاهده نمایید.کلیه ابزارهای موجود در چهار نصف ایستگاه شامل دیوار راه پله،داخل آسانسور،سالن و سکوی انتظار که اگر تبلیغات مخصوص یک برند صورت گیرد نتیجه بهتری بهمراه خواهد داشت.

PowerPoint 프레젠테이션 PowerPoint 프레젠테이션 PowerPoint 프레젠테이션 PowerPoint 프레젠테이션 PowerPoint 프레젠테이션

فضاهای داخل واگن : فضاهای داخل واگن بستگی به تعداد واگن ها دارد و همچنین فضاهای داخل واگن شامل شیشه پنجره ها،دستگیره ها و درب های ورودی می باشد.

PowerPoint 프레젠테이션

شیشه های حریم ریلی : به تعداد شیشه های حریم ریلی دو طرف آن قابل تبلیغات می باشد.

حریم ریلی

تبلیغات در مانیتور های داخل مترو : در داخل مترو نیز مانیتور هایی وجود دارد که با زمان بندی های متفاوت ویدئو هایی با موضوعات مختلف آموزشی و تبلیغاتی پخش میکنند. با وجود حجم جمعیتی که در مترو تردد میکنند، این مانیتور ها نیز میتوانند گزینه مناسبی برای تبلیغات باشند.

PowerPoint 프레젠테이션 ورودی گیت

سطح پوشش :

برای آنکه بتوان بیشترین مخاطب را پوشش داد با در نظر گرفتن اینکه هر ایستگاه مترو در هر منطقه از شهر، جمعیت  بومی و غیر بومی خاص خود را دارد لذا با اختصاص ایستگاه در مناطق مختلف شهر  بیشترین مخاطب را مورد هدف قراردهیم .

مزایای تبلیغات مترو درجه بندی ایستگاه ها کانال ارتباطی آفاق