پل عابرپیاده

اکران تبلیغات برندحاج عبداله مشهدمقدس

تبلیغات پل عابر پیاده از جمله موارد تبلیغات محیطی شهر است و می توان رتبه خوبی از نظر بازدهی را به آن اختصاص داد. امروزه با افرایش جمعیت و مهاجرت با پدیده شهرنشینی مواجه هستیم. این حجم از جمعیت نیاز به امکانات رفاهی مناسبی دارند. گسترش جاده ها، بزرگراه ها و چهارراه ها از جمله پیامد های گسترش پدیده شهرنشینی می باشد. با گسترش جاده ها، مسئله امنیت جانی افراد پیاده مطرح شد. راهکارهایی از جمله سرعت گیر‌، خط کشی عابر پیاده و…. به اجرا در آمدند. ولی مهم ترین راهکار، استفاده از پل عابر پیاده بوده است.

تصور کنید زمانی که با خودرو در یک جاده در حال حرکت هستید با دیدن سازه پل بر فراز جاده، نظرتان  به تبلیغات پل عابر پیاده جلب خواهد شد. دیدن تبلیغات پل عابر پیاده را در ابعاد وسیع تر، در فضا های مختلف جاده ها و در تعداد وسیع تر مخاطب در نظر بگیرید. متوجه خواهید شد که بازدهی فوق العاده عالی در بخش تبلیغات پل عابر پیاده در انتظار شما است.

مزایای تبلیغات پل عابر پیاده

  • بازدهی بالا
  • نسبتا هزینه اجاره کمتری دارند
  • مخاطب بالا
  • طراحی ساده تر
  • و …
اجاره بیلبوردمشهد بزرگراه شهیدهمت

تبلیغات پل عابر پیاده

امروزه جهان به سرعت با تکنولوژی های جدید در حال پیشرفت است. این پیشرفت همواره جمعیت بسیار بالایی را برای زندگی در شهر ها جذب می کند. به همین دلیل همه روزه شاهد افزایش جمعیت شهرنشین هستیم. انسان هایی که به شهر ها آمده اند برای حفظ خود در این محیط نیاز دارند به چرخه سرعت شهری بپیوندند. با گسترش زندگی های ماشینی، انسان نیز ناگزیر است زمان بیشتری را در جامعه سپری کند. گسترش جمعیت و نیاز به تردد در جامعه موجب افزایش وسایل نقلیه و جاده ها شده است. افزایش وسایل نقلیه موجب به وجود آمدن معضل ترافیک در تمام شهر ها می باشند. افراد مختلفی برای جلوگیری از گرفتاری هر روزه در ترافیک های شهر، با پای پیاده در داخل شهر تردد می کنند.

قوانین راهنمایی و رانندگی سرعت مجازی برای وسایل نقلیه در نظر گرفته است. با توجه به این سرعت حرکت، امنیت جانی افراد پیاده در هنگام عبور از عرض جاده ها و چهارراه ها تهدید می شود. همین امر موجب پیدایش سازه های بزرگ به نام پل های عابر پیاده شده است.

افزایش جمعیت موجب بالا رفتن شرکت های تجاری و کسب و کار های جدید در شهر ها شده است. تعداد بالای شرکت های تجاری بازار رقابت را سخت تر می کند. پس با توجه به شرایط شهرنشینی و بازار، نیاز به یک تبلیغات موثر روز به روز در حال افزایش است. شرکت های تبلیغاتی همواره به دنبال بهترین و پر بازدید ترین مکان ها برای انجام تبلیغات هستند. سازه های پل های عابر پیاده یکی از همین موارد پر بازدید است. به همین دلیل تبلیغات پل عابر پیاده از جمله موارد پر طرفدار در تبلیغات محیطی شهر می باشد.

تبلیغات پل عابر پیاده از مهم ترین عناصر تبلیغات محیطی شهر

وقتی می خواهیم از تبلیغات پل عابر پیاده به عنوان یکی از مهم ترین تبلیغات محیطی شهر صحبت کنیم، در ابتدا لازم است به دلایل این امر اشاره کنیم. همان طور که پیش از این گفته شد جمعیت شهری روز به روز در حال افزایش است. افزایش جمعیت نیاز به گسترش امکانات محیطی شهر دارد. از جمله این امکانات می توان به افزایش جاده ها، بزرگراه ها و چهارراه ها اشاره کرد.

رزرو پل عابرپیاده بزرگراه شهیدهمت مشهدمقدس

سرعت بالای وسایل نقلیه در مکان های یاد شده مسئله امنیت جانی عابر پیاده را پیش آورد. سازه های فلزی یا پل های عابر پیاده مهم ترین راهکار مدیریتی برای حفظ امنیت عابرین پیاده است. با توجه یه تعدد بالای جاده ها، بزرگراه ها و چهارراه ها می توان گفت تعداد پل های عابر پیاده در سطح شهر بسیار بالا بوده که موجب اهمیت تبلیغات پل عابر پیاده شده اند. در این مطلب به شما کمک خواهیم کرد تا با مکان های پل های عابر پیاده و انواع تابلو تبلیغات پل عابر پیاده و هم چنین مزایا و معایب این گروه از تبلیغات محیطی شهر آشنا شوید، پس با ما همراه باشید.

تبلیغات پل عابر پیاده در جاده ها و بزرگراه ها

افزایش روزانه جاده ها بزرگراه ها در تمام شهر ها و گسترش تعداد لوازم نقلیه، این ذهنیت را ایجاد کرده است که افرادی که برای تردد در سطح شهر از پیاده رو ها استفاده می کنند نیاز به تأمین امنیت جانی دارند. پل های عابر پیاده مهم ترین وسیله برای حفظ جان و سلامت افراد پیاده در هنگام عبور از عرض جاده ها و بزرگراه ها هستند. روزانه جمعیت بسیار بالایی در داخل بزرگراه ها و جاده ها در حال حرکت هستند. با دانستن این مطلب می توان یاد آور شد هنگامی که تبلیغات پل عابر پیاده نصب می شود ما شاهد همراهی مخاطبین بسیار زیادی خواهیم بود.

افراد با استفاده از وسایل نقلیه در جاده ها به طور معمول در حال تردد هستند. باید توجه کرد هنگامی که مخاطب ما از داخل وسیله نقلیه تبلیغات پل عابر پیاده را می بیند، به دلیل سرعت بالای وسیله نقلیه فرصت کمی برای دریافت پیام تبلیغاتی و همراهی با آن خواهد داشت. اما لازم به یاد آوری است که معمولا در پایین سازه های پل های عابر پیاده، اقدام به احداث سرعت گیر می کنند. پس زمانی که خودرو به این بخش از جاده می رسد با کاهش سرعت، فرصتی در اختیار ما برای ارسال پیام تبلیغاتی خود به مخاطب قرار می دهد.

سازه های پل ها ارتفاع بالایی دارند. این امر موجب شده است تا از مسافت دور تر نیز تبلیغات پل عابر پیاده دیده شده و بازدید مناسبی را دارا باشیم. با توجه به موارد یاد شده نیاز به طرحی مناسب برای تبلیغات پل عابر پیاده در این بخش هستیم که به راحتی و در فرصتی کوتاه مخاطب را با ما همرا سازد.

تبلیغات پل عابر پیاده در چهارراه ها

افزایش جمعیت شهرنشین موجب شد تا برای ساخت فضاهای عمومی با کمبود فضا مواجه شوند. از طرفی نیاز شدید به ساخت جاده ها در داخل شهر احساس می شود. تمام این موارد باعث شد تا از ساخت میدان های کوچک خودداری شده و چهارراه ها جای این میدان ها را بگیرند. امروزه در سطح شهر ها شاهد تعداد بالایی چهارراه هستیم و تعداد بسیار بالایی از افراد روزانه با استفاده از وسایل نقلیه یا پیاده از آن ها عبور می کنند. چهارراه ها به گونه ای است که معمولا چهار خیابان را به یکدیگر متصل می  کند. حجم بالای خودرو در داخل شهر ها، باعث شد که در چهارراه ها از چراغ راهنمایی و رانندگی استفاده شود. پس به طور معمول همیشه دو سمت از این چهار خیابان، پشت چراغ قرمز ایستاده اند. از طرفی چهارراه ها معمولا از مکان های پر تردد برای افراد پیاده هستند که با توجه به حجم خودرو ها در این فضا، ناگزیر به ساخت پل های عابر پیاده شده اند.

تبلیغات پل عابر پیاده
تبلیغات پل عابربلوارفردوسی مشهدمقدس

تبلیغات پل عابر پیاده در چهارراه همواره مانند یک تابلو ثابت و در فاصله قرمز بودن چراغ راهنمایی و رانندگی در مقابل دید نیمی از جمعیت عبوری خواهند بود. نیمی دیگر از جمعیت نیز به دلیل سرعت پایین در چهارراه ها با یک زمان کوتاه تر مارا همراهی خواهد کرد. پس بازدید بسیار بالایی را برای تبلیغات پل عابر پیاده در چهارراه ها شاهد خواهیم بود. این امر نیز دلیل بسیار مهمی برای بدست اوردن یک بازدهی عالی تبلیغاتی خواهد بود.

تبلیغات پل عابر پیاده در داخل سقف های سازه

همان طور که پیش از این گفته شد، افراد بسیار زیادی روزانه از پل های هوایی استفاده می کنند. معمولا پلکان ها و راهروی اصلی پل های عابر پیاده دارای سقف است. این سقف های در فصول گرم سال، افراد را در مقابل تابش مستقیم نور خورشید حفظ می کند و در فصول سرد سال از بارش باران و برف جلوگیری می کند. در سال های اخیر پله های برقی جایگزین پله های ساده در ساختمان پل های عابر پیاده شده اند. سقف ها از آسیب به پله های برقی جلوگیری کرده و موجب افزایش طول عمر آن ها می شوند.

با توجه به موارد یاد شده، متوجه اهمیت استفاده از سقف در سازه های پل عابر پیاده مخصوصا پله ها می شویم. این سقف های به دلیل ارتفاع مناسبی که دارند محیطی ویژه برای تبلیغات پل عابر پیاده ایجاد می کنند. با تبلیغات در این بخش علاوه بر افرادی که از خودرو برای تردد استفاده می کنند، بلکه افراد پیاده را نیز به مخاطبین پیام تبلیغاتی خود می اوریم. از آن جایی که افراد پیاده دارای زمان های مختلف برای تردد هستند، طرح های انتخابی برای تبلیغات پل عابر پیاده در این بخش بسیار وسیع و متنوع خواهد بود.

پل عابر اکران تبلیغات لاسنور گیلان

انواع تبلیغات پل عابر پیاده

تبلیغات پل عابر پیاده با توجه به هزینه ای که می خواهیم صرف امور طراحی، نصب و نگه داری کنیم متفاوت خواهد بود. امروزه تابلوهای تبلیغاتی جدیدی به بازار آمده است ولی باز هم تابلوهای قدیمی گذشته طرافداران بسیاری دارند. پس انواع تبلیغات پل عابر پیاده با توجه به نوع تابلو به دو بخش تقسیم خواهد شد:

  • تبلیغات پل عابر پیاده با استفاده از تابلو های الکترونیکی
  • تبلیغات پل عابر پیاده با استفاده از تابلوهای گرافیکی

با توجه هزینه مصرفی خود می توانید یکی از این دو گروه را برای تبلیغات پل عابر پیاده استفاده کنید.

جمع بندی

گسترش پدیده شهرنشینی و افزایش امور تبلیغاتی موجب ایجاد بازار رقابتی بزرگی شده است. تبلیغات پل عابر پیاده که در گروه تبلیغات محیطی شهر قرار دارد یکی از این پر رنگ ترین نقش ها را برای افزایش بازدهی تبلیغات دارا می باشد. با انتخاب یک مکان مناسب برای تبلیغات پل عابر پیاده، شاهد افزایش درآمد خود باشید.